Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Bluzy

Sortuj według

Produkty na stronie

Bluzy na zamówienie – duży wybór kolorów i rozmiarów

W naszej ofercie znajdziesz damskie i męskie bluzy na zamówienie w wielu różnych kolorach i rozmiarach (w zależności od modelu: od XS do 4XL). Wybór odpowiedniej bluzy reklamowej ułatwia dostępność wariantów kroju, dopasowania, gramatury i materiału. Sprzedawane przez nas bluzy reklamowe są produktami najwyższej jakości. Wykonujemy nadruki na każdej oferowanej bluzie - skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł.

Bluzy z nadrukiem - dla kogo?

Bluzy z nadrukiem reklamowym mogą stać się codziennym elementem ubioru pracowników sklepów, firm budowlanych, logistycznych, transportowych, warsztatów samochodowych, instalatorów, a także instruktorów i obsługi klubów fitness. Pracownicy biurowi skorzystają z nich w mniej zobowiązujących sytuacjach - m.in. podczas firmowych wyjazdów. Dobrej jakości bluza z nadrukiem jest też świetnym pomysłem na unikalny prezent dla klientów.

Bluzy reklamowe – krótki czas realizacji zamówienia

Nadruki na bluzach reklamowych wykonujemy w naszej drukarni w Krakowie, skąd zamówienia ekspresowo dostarczane są na terenie całej Polski. Nasi pracownicy oferują pomoc na każdym etapie zamówienia, dzięki czemu realizacja zawsze jest zgodna z oczekiwaniami.