Filtr produktów

Kolor v

Bluzy

Sortuj według

Produkty na stronie

Wybierz bluzy z logo!

Odzież reklamowa jest niezwykle skutecznym nośnikiem reklamy. Dzięki niej dotrzesz do szerszego grona odbiorców dzięki swoim pracownikom, kontrahentom i klientom. Bluzy reklamowe są często wykorzystywanymi akcesoriami promocyjnymi. Można je wykorzystać na wiele sposobów, aby promować swoją markę. Nie są to typowe gadżety reklamowe, a wysokiej jakości ubrania, z których można z powodzeniem korzystać na co dzień. W ten sposób klient będzie nie tylko przypominał sobie o Tobie częściej, ale też „zabierze” Cię ze sobą w swoje środowisko. Bluzy z nadrukiem firmowym są dedykowane zarówno dla firm w celach reklamowych, jako unikalne prezenty dla klientów, jak też jako odzież firmowa dla pracowników.

Bluzy z nadrukiem firmowym i pomysły ich wykorzystania

Skuteczne będą zawsze, jednak warto jest zastanowić się, co jeszcze można zrobić, aby wykorzystać silniej ich potencjał. Bluzy z logo są z pewnością bardzo dobrym pomysłem na wykorzystanie w kampaniach skierowanych do ludzi młodych – dzieci, młodzieży i nastolatków. To grupa ludzi, która szczególnie często nosi bluzy, to taki ich uliczny dress code. Bluzy reklamowe świetnie sprawdzają się przy wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych o charakterze sportowym czy też promującym zdrowy i aktywny tryb życia. Bluza przecież od zawsze kojarzy się ze sportowym ubiorem. To również gadżety sezonowe. Szczególnie duże zainteresowanie bluzami może pojawić się wraz ze zbliżającą się jesienią, kiedy na zewnątrz jest coraz chłodniej. Na wiosnę również kampania w towarzystwie bluz reklamowych okaże się skuteczna, jako motywator do powrotu do formy.
Bluzy z logo mogą też być elementem firmowego ubioru pracowników. Szczególnie dotyczy to firm budowlanych, warsztatów samochodowych, firm logistycznych i transportowych, ale też studiów fitness i sklepów. Polecamy również do zestawu spodnie reklamowe!