Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Realizacje...

Strefa importu

Od ponad 10 lat realizujemy produkcje tekstyliów oraz gadżetów reklamowych we współpracy z naszymi Partnerami zarówno na terenie Europy południowo-wschodniej jak i Azji. Wieloletnie doświadczenie i opracowany system kontrolingu umożliwia  w wielu przypadkach dostarczenie rozwiązań niedostępnych na rynku Unii Europejskiej. Poniżej podstawowe informacje w zakresie naszych usług importowych.

  • Każda produkcja na życzenie klienta jest poprzedzona wykonaniem prototypu – termin realizacji ok 7 dni. Możliwa jest również akceptacja wzoru na podstawie zdjęcia.
  • Czas produkcji w zależności od nakładu, oraz grafika produkcyjnego nie przekracza 4 tygodni. Wyjątek stanowią sytuacje w których we wstępnej fazie realizacji należy wyprodukować materiał – dodatkowe 14 dni
  • Czas transportu wynika z wykorzystanego kanału spedycji i jest to 7/14/40 dni.
  • Standardowy system płatności za produkcje realizowane poza krajami Unii Europejskiej wynosi 30 % zaliczki przed produkcją oraz 70 % w momencie przekazania towaru na FOB. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjowanie tych warunków.
  • Każdy towar produkowany poza granicami Unii Europejskiej podlega kontroli jakościowej zarówno we wstępnej fazie produkcji jak i po jej zakończeniu.
  • Azjatyckie fabryki przed rozpoczęciem współpracy z Feelgood z.o.o przechodzą obowiązkowy audyt prowadzony przez wyspecjalizowaną firmę zewnętrzną.

Zapraszamy do składania zapytań poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej lub kontakt z naszym Doradcą