Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Ekologiczne akcesoria biurowe

Sortuj według

Ekologiczne długopisy – modny gadżet reklamowy

Działania proekologiczne z roku na rok są coraz bardziej istotnym argumentem w negocjacjach biznesowych. Firmy, które aktywnie przyczyniają się do ochrony środowiska są lepiej odbierane zarówno przez klientów, jak i partnerów biznesowych. Troska o ekologię jest dostępna dla każdego! Zacznij od długopisów ekologicznych, które wręczysz pracownikom, klientom lub partnerom biznesowym. W naszej ofercie są dostępne wysokiej jakości długopisy bambusowe z metalowym klipsem i końcówką, a także długopisy ekologiczne wykonane ze zrolowanego papieru z dopasowaną kolorystycznie zatyczką. Dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model dopasowany do Twojego gustu. 

Długopisy ekologiczne z nadrukiem

Długopis ekologiczny staje się idealnym gadżetem reklamowym jeśli skorzystasz z usługi nadruku. Możesz nadrukować na nim logo firmy, hasło reklamowe lub oba te elementy jednocześnie. Nasza firma wykonuje nadruki reklamowe na odzieży i gadżetach reklamowych od 1997 roku. Pracujemy zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów. Oferujemy profesjonalną obsługę klienta na każdym etapie współpracy i najwyższą jakość wykonania. 

Ekologiczne przybory szkolne

Eko długopisy sprawdzą się również w roli ekologicznych przyborów szkolnych. To idealny sposób na naukę dziecka troski o środowisko już od najmłodszych lat. Możliwość nadruku dowolnej grafiki lub napisu czyni gadżet jeszcze bardziej atrakcyjnym.