Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Filtr produktów

Kolor v

Kurtki, softshelle

Sortuj według

Produkty na stronie

Kurtka z nadrukiem – idealny gadżet reklamowy na chłodne dni

Kurtka z logo firmy zapewnia bezpieczne i komfortowe warunki pracy w terenie, jednocześnie promując usługi firmy. Sprawdzi się też podczas firmowych wyjazdów integracyjnych. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór damskich i męskich kurtek firmowych o różnym przeznaczeniu, w wielu wariantach, rozmiarach i kolorach.

Softshell z nadrukiem – odzież reklamowa na cały rok

Dzięki odporności na wiatr i właściwościom oddychającym, softshell z nadrukiem świetnie sprawdzi się jako całoroczna odzież reklamowa. Wiosną i jesienią zastąpi kurtkę, a zimą sprawdzi się jako dodatek do kurtki zimowej. Sprawdzi się też w chłodniejsze letnie wieczory. Softshell z logo firmy to dobry sposób na zapewnienie pracownikom komfortowych warunków pracy, przy okazji promując usługi firmy.

Kurtki i softshelle reklamowe z profesjonalnym nadrukiem

Do wykonania nadruku na kurtkach i softshellach stosujemy najbardziej zaawansowane techniki tak, aby nie utracić ich właściwości wodoodpornych i wiatroodpornych. Ze względu na swoje przeznaczenie (ekspozycja na zmienne warunki atmosferyczne), nadruki na kurtkach i softshellach muszą wyróżniać się wysoką trwałością. Najczęściej stosowaną techniką jest sitodruk pośredni i termotransfer. W przypadku niewielkich nadruków, można wykorzystać też haft komputerowy.

Kurtki i softshelle reklamowe z szybkim czasem realizacji zamówienia

Nasza drukarnia znajduje się w Krakowie, skąd możemy ekspresowo wysyłać zamówienia na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista doradzi wybór odpowiedniej techniki nadruku na kurtce lub softshellu i poinformuje Cię o szczegółach realizacji zamówienia.