Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Filtr produktów

Kolor v

Odzież biznesowa

Sortuj według

Produkty na stronie

Odzież biznesowa dla Twojej firmy

W naszej ofercie znajdziesz damskie i męskie koszule reklamowe w wielu różnych rozmiarach. Wybór odpowiedniej koszuli z nadrukiem ułatwia dostępność wariantów kroju, dopasowania, gramatury i materiału.  Koszule z nadrukowanym logo firmy są idealnym połączeniem eleganckiego stroju pracowniczego i odzieży reklamowej, która ułatwia klientom zapamiętanie firmy. Sprawdzą się jako codzienny element ubioru pracowników (np. handlowców), a także jako ubiór na czas targów i konferencji. 

Koszula z nadrukiem – sprawdź naszą ofertę

Sprzedawana przez nas odzież biznesowa to produkty najwyższej jakości. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i trwałością. Oferują maksymalny komfort nawet po wielu godzinach noszenia. 

Koszula z logo – najwyższa jakość wykonania

Nadruki na odzieży biznesowej wykonujemy w naszej drukarni w Krakowie, skąd zamówienia ekspresowo dostarczane są na terenie całej Polski. Nasi pracownicy oferują pomoc na każdym etapie zamówienia, dzięki czemu realizacja zawsze jest zgodna z oczekiwaniami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, realizowane przez nas nadruki reklamowe cechują się dużą trwałością i realnym odwzorowaniem projektu.