Odzież ekologiczna

Sortuj według
Świadomość wpływu człowieka, jego wyborów i działań na środowisko naturalne oraz przyszłość młodszych pokoleń jest coraz większa. Oznacza to, że podejmujemy więcej decyzji z ukierunkowaniem nie tylko na nasze dobro, ale dobro ogółu. Zwracają uwagę na to także Twoi klienci, a starania w kierunku większej troski o środowisko docenią pracownicy. W trend ten wpisują się doskonale eco ubrania, czyli takie, które wykonane są z bawełny organicznej. Eco odzież dostępna jest w naszym sklepie ze względu na zwiększającą się świadomość naszej roli w zmianach, które mogą mieć kluczowy wpływ na środowisko naturalne. Ekologiczne ubrania mają więc ogromny potencjał by stać się najbardziej skutecznymi materiałami promocyjnymi i reklamowymi.

Czym wyróżnia się bawełna organiczna?

W uprawach bawełny konwencjonalnej, czyli tej, z której wciąż wytwarza się ubrania oraz inne tekstylia, stosuje się bardzo duże ilości agresywnej chemii. W przypadku bawełny organicznej w procesie jej uprawy nie są wykorzystywane pestycydy, jak również podczas procesu obróbki nie wykorzystuje się chemicznych substancji. To oznacza, że nie ma żadnych środków oraz metod, które osłabiają włókna, jak jest to w produkcji i uprawie bawełny konwencjonalnej. Eco odzież jest dzięki temu bezpieczniejsza dla skóry, nie podrażnia jej i nie wywołuje reakcji alergicznych, może być noszone przez osoby z wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień. Ponadto ekologiczne ubrania z bawełny organicznej powstają w zgodzie z naturą. Do środowiska – do gleby oraz powietrza nie trafiają szkodliwe dla nich substancje, które niestety niszczą nasze otoczenie.

Ekologiczne ubrania reklamowe – uniwersalna odzież dla dzieci i dorosłych

Eco ubrania reklamowe to przede wszystkim klasyczne t-shirty oraz bluzki z długim rękawem o prostym kroju. Dla dzieci przygotowaliśmy koszulki, a dla tych najmłodszych organiczne body. Każdą z naszych propozycji uzupełniamy o nadruk zgodnie z Twoim projektem. Polecamy również inne ekologiczne produkty, takie jak na przykład: ekologiczny kubek.