Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Filtr produktów

Kolor v

Gadżety reklamowe

Sortuj według

Produkty na stronie

Gadżety reklamowe na każdą okazję

Gadżety reklamowe to najbardziej uniwersalny sposób na promocję marki wśród klientów i pracowników. Akcesoria takie jak parasole, torby, portfele, kubkiprzybory do pisania lub narzędzia, są praktyczne i przydatne w każdym domu. To przedmioty, których używamy każdego dnia i zabieramy je ze sobą w różne miejsca - do szkoły, na uczelnie, do pracy, autobusu i na zakupy. Pomysłowe nadruki na takich artykułach stają się ciekawą, przyciągającą uwagę reklamą firmy.

Najlepsze gadżety reklamowe dla firm

Gadżety elektroniczne takie jak uchwyty na smartfon, zaślepki na kamerę, słuchawki, powerbanki lub pendrive, to praktyczne upominki, które pomogą w pracy i wypoczynku. Gadżety sportowe takie jak lampki rowerowe, pasy sportowe i opaski na smartfon do biegania, pozwalają zadbać o zdrowie, oderwać się od pracy i spędzić czas na świeżym powietrzu. W ofercie posiadamy też gadżety dla dzieci (m.in. maskotki, zestawy do malowania, kredki, kolorowanki i gry), które ucieszą najmłodszych. Poza ułatwianiem codzienności, gadżety reklamowe mogą rozwijać też nowe pasje - polecamy akcesoria kuchenne i narzędzia.

Gadżety z nadrukami

Gadżety reklamowe dostępne w naszej ofercie możemy indywidualnie oznakować logo Twojej firmy. Oferujemy nadruki reklamowe o najlepszej trwałości i realnym odwzorowaniu projektu.

Gadżety reklamowe Kraków

Nasza firma zlokalizowana jest w Krakowie, skąd sprawnie dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski. Nasi pracownicy oferują pomoc na każdym etapie zamówienia, dzięki czemu realizacja zawsze jest zgodna z oczekiwaniami klienta.