Wyceń nadruk

Hurtownia koszulek reklamowych i gadżetów promocyjnych

Feelgood to znana w całej Europie marka zajmująca się produkcją, drukiem, a także dystrybucją gadżetów promocyjnych oraz odzieży reklamowej dla firm. Tradycja naszego przedsiębiorstwa sięga już 1997 roku, co oznacza, że nasi specjaliści dysponują wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu druków odpowiadających najwyższym wymaganiom Klientów. Feelgood to także hurtownia z koszulkami, dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie realizować bardzo duże zamówienia odzieży i gadżetów reklamowych dla Twojej firmy.

Druk sito - odzież z nadrukiem dla Twojej firmy


Nadruki na naszych produktach są wytwarzane za pomocą różnorodnych technik, takich jak druk cyfrowy, bezpośredni, haft komputerowy, flock, grawerowanie laserem Co2 oraz YAG, tampodruk, tłoczenie, termotransfer czy też sitodruk. Tak duży wybór metod sprawia, że jesteśmy w stanie tworzyć nadruki na najróżniejszych materiałach - od tkanin, aż po tworzywa sztuczne. Dzięki temu możesz wybierać z całej gamy odzieży i gadżetów reklamowych dla swojej firmy. Co więcej, powyższe metody nadruku skutkują tworzeniem bardzo wytrzymałego produktu końcowego, przez co powstałe nadruki zawsze charakteryzują się wysoką jakością i odpornością na ścieranie.

W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć różnorodną odzież reklamową, a w szczególności takie produkty jak t-shirty, polo, polary, bluzy, torby, spodnie, kurtki, softshelle, buty, bieliznę, ręczniki, szlafroki oraz czapki i inne akcesoria. Niewątpliwie jedną z najbogatszych kategorii są koszulki z nadrukiem, które można znaleźć w naszym sklepie aż w kilkuset wariantach, różniących się oczywiście krojem, kolorem, a także ceną. Tak szeroki wybór produktów sprawia, że każdy Klient będzie w stanie znaleźć artykuły odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. Posiadamy także specjalne oferty dotyczące dziecięcej, biznesowej oraz roboczej odzieży z nadrukiem, dzięki czemu mogą zaopatrywać się u nas firmy z bardzo różnorodnych sektorów działalności. Współpracowaliśmy już w licznymi przedsiębiorstwami budowlanymi, gastronomicznymi, a także markami z branży FMCG.

Odzież promocyjna i reklamowa - skorzystaj z oferty Feelgood!


Oprócz wyżej wspomnianej odzieży promocyjnej, dużą część naszego asortymentu stanowią liczne i uniwersalne gadżety reklamowe. Część z nich może być wykorzystywana w biurze lub nawet domu odbiorcy - będą to np. opakowania, gry, naczynia czy narzędzia. Z kolei takie gadżety promocyjne jak parasole, portfele, czapki, okulary, torby bawełniane, plecaki, breloki, smycze, USB i powerbanki mogą towarzyszyć obdarowanej osobie przez cały czas, nawet poza miejscem pracy czy zamieszkania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż akcesoria do biura to jedne z najbardziej uniwersalnych gadżetów reklamowych, które mogą być wykorzystywane przez różnorodne firmy. Dlatego właśnie posiadamy niezwykle obszerną ofertę artykułów piśmienniczych. W ich skład wchodzą m.in. takie produkty jak długopisy, ołówki, zakreślacze, zestawy piśmienne, notatniki, notesy, karteczki, wizytowniki, lampki, teczki czy też organizery.

Każde współczesne przedsiębiorstwo powinno zdawać sobie sprawę z faktu, że reklama nie kończy się jedynie na bilbordach, plakatach czy ulotkach - istotne są także wszelkie mniejsze formy promocji, które zostaną z Klientem na długi czas. Dlatego właśnie nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji odzieży promocyjnej i gadżetów reklamowych - takie produkty będą towarzyszyć odbiorcy i przypominać o danej firmie przez cały okres ich użytkowania. Skorzystaj z naszej oferty i upewnij się, że Twoja marka zostanie w pamięci odbiorców na długi czas.