Logotypt
OFERTA

Do 5 minut otrzymasz wycenę

Skorzystaj z naszego konfiguratora. Szybko, sprawnie i komfortowo przygotujesz wycenę. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Wybierz produkt, technologię druku, a My zajmiemy się resztą.

Produkty

Wyselekcjonowana oferta

Wybraliśmy dla Ciebie najpopularniejsze produkty od naszych dostawców. Dopasowaliśmy do nich odpowiednie technologie druku. Dzięki temu szybciej i sprawniej zrealizujesz swoje zlecenia.

Support

Doradzimy, co trzeba

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami jak Ci wygodnie: przez telefon, chat lub mail. Opowiedz nam o swoich potrzebach, dobierzemy produkty oraz metody zdobienia.

Merch dla Twojej firmy

Stwórz z nami niepowtarzalną kolekcję ubrań i gadżetów dla Twojej firmy. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie największe bestsellery od najpopularniejszych marek. Wybierz produkt i technologię druku, My zajmiemy się resztą!

Produkty

Wydrukujemy na Twoim!

Jesteś influencerem lub twórcą własnego brandu? Tworzysz, projektujesz autorskie linie ubrań? To super, przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę na zdobienia w różnych technikach druku. 

Napisz do nas

PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE

Potrzebujesz innych produktów?

W serwisie feelgood.pl zamieściliśmy starannie wyselekcjonowaną ofertę. Jeśli szukasz czegoś innego, masz zdefiniowane potrzeby, opowiedz nam o tym. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Napisz do nas

O nas

Partnerstwo

Jesteśmy partnerami, którzy wspierają się w biznesie. Naszym najwyższym priorytetem jest oferowanie pomocy, zawsze wtedy gdy tego potrzebujesz. Nasz dział Obsługi Klienta jest Twoją pierwszą liną wsparcia.

WorkBook

Jak przygotować pliki?

Komfortowo, sprawnie i szybko! Zobacz, jak przygotować pliki do druku. Pobierz darmowego WorkBooka i przekonaj się, jakie to proste!

Pobieram

Najczęściej zadawane pytania

Jak złożyć zamówienie w feelgood.pl?

To Ty wybierasz! Przygotowaliśmy dla Ciebie serwis online wraz z poręcznym, prostym i intuicyjnym konfiguratorem produktów. Do 5 minut wyklinasz ofertę dla siebie. Jak złożyć zamówienie w konfiguratorze opisaliśmy dla Ciebie tu - kliknij!

Możesz też napisać do nas na chacie, wysłać mail lub po prostu zadzwonić. Każda droga jest dla nas dobra. Ważne, żeby to było komfortowe i wygodne dla Ciebie.

Sprawdź produkty, które wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie!

Jeśli szukasz spersonalizowanych produktów, potrzebujesz dedykowanych technik druku, napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie! Skorzystaj z formularza kontaktowego.

To sprawne i proste narzędzie, które umożliwi Ci komfortowe zlecanie druków online. Opisaliśmy jak Krok po Kroku korzystać z tego narzędzia. Więcej informacji znajdziesz w zakładce — Jak zamawiać?

Więcej o technikach druku oraz o tym jak przygotować pliki z projektem, znajdziesz w naszym WorkBooku, możesz go pobrać tu.

Składając zamówienie w naszym konfiguratorze, dodajesz pliki, na podstawie których nasz Dział graficzny przygotuje pliki produkcyjne. Ważne jest to, żeby wgrane przez Ciebie pliki były odpowiedniej jakości, dzięki temu wyprodukujemy dla Ciebie dobry i jakościowy produkt.

Po wybraniu umiejscowień i techniki druku. Wgrywasz plik do każdego wybranego miejsca zadruku. Więcej o technikach druku oraz o tym jak przygotować pliki z projektem znajdziesz w naszym WorkBooku, możesz go pobrać tu.

O tym jak zamawiać Dowiesz się tu.

W naszym konfiguratorze dostępne są następujące techniki druku: Sitodruk, Haft, Sublimacja (cały produkt), Sublimacja (Częściowa), Fleksografia.

Więcej o technikach druku oraz o tym, jak przygotować pliki z projektem, znajdziesz w naszym WorkBooku, możesz go pobrać tu!

Jeśli szukasz spersonalizowanych produktów, potrzebujesz dedykowanych technik druku, napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie! Skorzystaj z formularza kontaktowego.