W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

zamknij

strona główna > nasze zdobienia: farby odblaskowe

Nasze zdobienia

FARBY ODBLASKOWE

Niezależnie od tego, czy szukasz metody znakowania, która podniesie funkcjonalność odzieży czy może branża, w której pracujesz, wymaga od Ciebie zwiększonej widoczności. W obu przypadkach znakowanie odblaskowe będzie świetnym rozwiązaniem!

Technika ta głównie skierowana jest do sektora medycznego, firm budowlanych, drogowców czy też innych obszarów, gdzie tzw. odblask jest koniecznością. 

 • co warto wiedzieć o
  nadruku farbą odblaskową?

 • 01

  najlepsza metoda znakowania dla sektorów, gdzie tzw. odblask jest koniecznością np. medycyna, służby porządkowe, firmy budowlane, drogowcy czy przemysł ciężki.

 • 02

  odpowiedni dla wszystkich typów odzieży (z wyjątkiem polarów, których struktura nie przyswaja kleju tekstylnego)

 • 03

  uniwersalna metoda umożliwiająca oznakowanie każdego elementu odzieży

 • 04

  Drobinki odbijające światło zawarte w farbie tworzą tzw. 'bloker', który uniemożliwia przebicie się koloru materiału przez logotyp

 • 05

  Zwiększenie parametru widoczności pracownika lub osoby noszącej odzież z nadrukiem odblaskowym