W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

zamknij

strona główna > o firmie

O firmie

Poznajmy się!

Feelgood sp z o.o. zajmuje się wykonywaniem wysokiej jakości nadruków na odzieży i gadżetach reklamowych, a także ich produkcją, importem i dystrybucją. Firma na rynku działa od 1997 roku, a od 2007 roku nastąpiła ekspansja firmy na rynki europejskie. Regularnie współpracujemy z klientami ze Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Celem Feelgood jest osiągnięcie pozycji europejskiego lidera w zakresie produkcji gadżetów i tekstyliów reklamowych. W naszym przekonaniu droga do celu jest w równym stopniu związana z profesjonalną obsługą Klientów, dostarczaniem najwyższej jakości produktów jak i głębokim poszanowaniem dla głównych wartości firmy, do których należą: wewnętrzna motywacja do osiągania najwyższych celów, odpowiedzialność za pracę i nieustanny rozwój.

W ciągu ostatnich 24 lat wykonaliśmy miliony nadruków na potrzeby reklamy i szeroko rozumianego rynku odzieżowego. Zarówno proste aplikacje jak i wielokolorowe separacje rastrowe wykonywane przez zespół wieloletnich specjalistów Feelgood znalazły uznanie wśród najbardziej wymagających klientów krajowych i zagranicznych.

Feelgood to hurtownia odzieży reklamowej, która oferuje produkty najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Nadruki na ubraniach promocyjnych wykonujemy samodzielnie w naszej drukarni zlokalizowanej w okolicy Krakowa. W ofercie posiadamy koszulki reklamowe (t-shirty i polo), kurtki, bluzy, polary, softshelle, bezrękawniki, odzież biznesową dla firm, spodnie, szlafroki, ręczniki, odzież dziecięcą i wiele innych. Ważną częścią naszej oferty, jest wysokiej jakości odzież sportowa, na której również realizujemy nadruki.

Zajmujemy się produkcją tekstyliów i gadżetów reklamowych we współpracy z naszymi Partnerami zarówno na terenie Europy południowo–wschodniej jak i Azji. Wieloletnie doświadczenie i opracowany system kontrolingu umożliwia w wielu przypadkach dostarczenie rozwiązań niedostępnych na rynku Unii Europejskiej. Poniżej podstawowe informacje w zakresie naszych usług importowych.

Każdy towar produkowany poza granicami Unii Europejskiej podlega kontroli jakościowej zarówno we wstępnej fazie produkcji jak i po jej zakończeniu.

Azjatyckie fabryki przed rozpoczęciem współpracy z Feelgood sp z o.o przechodzą obowiązkowy audyt prowadzony przez wyspecjalizowaną firmę zewnętrzną.

Nasze usługi

Przygotowujemy nadruki reklamowe w najpopularniejszych na świecie technologiach. Łączymy w sobie potencjał wykwalifikowanej kadry, kompetencji i nowoczesnych maszyn. Naszą ofertę kierujemy zarówno do agencji reklamowych, jak i do odbiorców indywidualnych, ceniących sobie jakość wydruku i współpracy. Wykorzystujemy ponad 12 technik nadruku, dlatego możemy realizować nawet najbardziej wymagające, kreatywne pomysły. Używane technologie nadruku: druk bezpośredni, termotransfer, sublimacja, druk cyfrowy, haft komputerowy, flock, transfer cyfrowy, tampodruk, grawerowanie laserem Co2 oraz YAG, druk UV, tłoczenie, efekty specjalne: brokat, HD, laser i inne.

Każda produkcja na życzenie klienta jest poprzedzona wykonaniem prototypu – termin realizacji to około 7 dni. Możliwa jest również akceptacja wzoru na podstawie zdjęcia.

Specjalizujemy się w produkcji na arenie międzynarodowej. Ponad 80% naszych zamówień jest realizowanych dla klientów pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Poza granicami Polski naszymi realizacjami obsługujemy głównie agencje marketingowe. W celu obsługi na najwyższym poziomie, nasi specjaliści mówią w wielu językach

Czas produkcji w zależności od nakładu, oraz grafika produkcyjnego nie przekracza 4 tygodni. Wyjątek stanowią sytuacje w których we wstępnej fazie realizacji należy wyprodukować materiał – dodatkowe 14 dni.

Czas transportu wynika z wykorzystanego kanału spedycji i jest to 7/14 dni.

 • 01

  Błyskawiczna realizacja

 • 02

  Wysyłka do wszystkich krajów europejskich

 • 03

  Długie terminy płatności

 • 04

  Wysokie możliwości produkcyjne

 • 05

  ponad 20 technik nadruku