W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

zamknij

strona główna > Druk cyfrowy DTF

Druk cyfrowy DTF

Druk cyfrowy DTF

Nadruk DTF, czyli Direct To Film to stosunkowo nowa technologia nadruków o wysokiej jakości i trwałości na tekstyliach. Druk DTF jest doskonałą alternatywą dla zadruku DTG, termoransferu czy sitodruku.


Jak wygląda znakowanie metodą DTF? Proces zadruku jest dość prosty. W pierwszej kolejności grafikę drukuje się na specjalnej folii PET. Następnie nadruk pokrywa się specjalnym proszkiem, który jest jednocześnie klejem, podkładem i aktywatorem. Tak przygotowaną folię układamy na materiale i nagrzewamy za pomocą płaskiej prasy termicznej.

 • co warto wiedzieć o
  nadruku DTF?

 • 01

  Doskonały dla nisko- i średnio nakładowych produkcji, gdzie wymagana jest duża ilość kolorów w połączeniu z wysoką jakością i trwałością nadruków

 • 02

  Nadruki DTF są stosunkowo tanie i szybkie w produkcji w porównaniu z innymi metodami nadruków

 • 03

  Druk DTF świetnie się sprawdza do znakowania materiału w trudno dostępnych miejscach

 • 04

  Technologia DTF daje ogromne możliwości wykonywania tanich i szybkich wielokolorowych nadruków termotransferowych w bardzo dobrej jakości i trwałości

 • 05

  Można go stosować na każdym rodzaju odzieży, bez względu na skład materiału, oraz w dowolnym miejscu