W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

zamknij

strona główna > Flock/Flex

Flock/Flex

Flock/Flex

Folie termotransferowe stosuje się również do nadruków na trudnych materiałach np. złożony skład lub nietypowa funkcjonalność odzieży. Tę technologię wykorzystujemy przy znakowaniu parasoli, na kurtkach, softshellach, kostiumach kąpielowych, czy ma materiałach wodoodpornych lub sublimowanych.


W pierwszej fazie produkcji folia jest wycinana ploterem tnącym, dzięki czemu nadruk posiada ostre i wyraziste krawędzie. Technologie polecamy do prostych mało skomplikowanych wzorów i napisów.


W ofercie posiadamy folie kolorowe, metaliczne, z meszkiem, silikonowe, brokatowe, wielokolorowe, odblaskowe, fluoescencyjne, fosforyzujące i 3D.


Folia flock to technika termotransferu polegająca na wgrzaniu na tkaninę specjalnej folii z wcześniej przygotowanym projektem wyciętym na ploterze. Flock możemy wykonać na bluzach, odzieży roboczej, odzieży sportowej, tkaninach naturalnych oraz syntetycznych. Do zalet nadruków z folii flock można zaliczyć żywe kolory, bogatą paletę barw czy odporność na promieniowanie słoneczne. Wykonujemy nadruki flock w postaci napisu, grafiki czy emblematu.


Folia flex to forma nadruku jednokolorową folią, dostępną w wielu kolorach i rodzajach. Folia przenoszona jest na materiał za pomocą pras przemysłowych przy użyciu wysokiej temperatury. Dzięki temu nadruk jest bardzo trwały. W feelgood! dostępne są folie flex z efektami: brokatowym, złotym i srebrnym, matowym, odblaskowym.

 • co warto wiedzieć o
  folii flock / flex?

 • 01

  Jest idealna do napisów, numerów i prostych grafik na koszulkach

 • 02

  Nie nadaje się do wielokolorowych projektów

 • 03

  Folie flock można wykorzystać do znakowania każdego rodzaju materiału bez wyjątku

 • 04

  Folie flex można stosować na dowolnych rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych

 • 05

  Proces technologiczny wgrzewania folii jest szybki oraz zapewnia trwałość nadruku

 • 06

  jest to wygodna metoda do zastosowania w przypadkach trudnodostępnych miejsc zdobienia, takich jak: rękawiczki, rękawki, kieszonki, namioty, plandeki.