W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

zamknij

Grawer

Grawer

Grawerowanie to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Technika ta polega na wyżłobieniu w podłożu za pomocą lasera CO2 lub YAG wcześniej przygotowanego projektu. Trwałość tej metody wynika z tego, że logotyp zostaje wyryty w materiale, a nie jak to jest w przypadku nadruków naniesiony na jego powierzchnię.

Wygrawerowane projekty wyglądają bardzo elegancko i przy tym są subtelne. Kolor znakowania wynika z podłoża, na jakim jest wykonywane znakowanie, przez co stanowi integralny element produktu.

Grawerowanie laserem najlepiej wybrać, gdy potrzebujesz monobarwnego zdobienia na: kubkach metalowych, długopisach, brelokach reklamowych czy powerbankach.

 • co warto wiedzieć o
  grawerowaniu?

 • 01

  Nowoczesna i bezdotykowa forma znakowania oraz personalizacji przedmiotów

 • 02

  Grawerowanie stosuje się przede wszystkim na przedmiotach metalowych. Jednak ta metoda ma również zastosowanie w znakowaniu powierzchni drewnianych oraz skórzanych

 • 03

  Najczęściej grawerujemy metalowe długopisy, breloki, drewniane zestawy do wina czy produkty wykonane ze skóry takie jak teczki, portfele itp.

 • 04

  Grawer jest metodą niezwykle precyzyjną – dzięki komputerowemu sterowaniu wzór jest dokładnie odwzorowany

 • 05

  Ze względu na powstające podczas grawerowania laserowego zagłębienie w materiale znakowanie jest bardzo odporne na oddziaływania zewnętrzne

 • 06

  Moc lasera można precyzyjnie kontrolować, wyniki znakowania są zawsze dokładnie powtarzalne