Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Filtr produktów

Kolor v

T-shirty

Sortuj według

Produkty na stronie

Koszulki z nadrukiem – duży wybór kolorów i rozmiarów

W naszej ofercie znajdziesz damskie i męskie t–shirty reklamowe w wielu różnych kolorach i rozmiarach (w zależności od modelu: od XS do 4XL). Wybór odpowiedniej koszulki reklamowej ułatwia dostępność wariantów o różnym kroju, dopasowaniu, gramaturze i materiale. Wszystkie sprzedawane przez nas podkoszulki z nadrukiem są produktami najwyższej jakości. W ofercie posiadamy zarówno klasyczne t–shirty do codziennego użytku, jak i koszulki sportowe wykonane z dzianiny transportującej wilgoć. Umożliwiamy wykonanie nadruku na każdej oferowanej koszulce – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i przedstawić swój pomysł.

Ponad 12 technik nadruku na koszulkach

Odpowiednią technikę nadruku na koszulkach dobieramy w zależności od materiału, z którego została wykonana, projektu nadruku, a także docelowego przeznaczenia – dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować trwałe nadruki, które realistycznie odwzorowują projekt. Wykorzystujemy m.in. technologię druku bezpośredniego, termotransferu, sublimacji i haftu komputerowego.

Druk na koszulce – szybki czas realizacji

Nadruki na koszulkach realizujemy w naszej drukarni w Krakowie, skąd ekspresowo dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista doradzi wybór odpowiedniej techniki nadruku na koszulce i poinformuje Cię o szczegółach realizacji zamówienia.