Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Realizacje...

O firmie Feelgood

Feelgood sp z o.o. zajmuje się wykonywaniem wysokiej jakości nadruków na odzieży i gadżetach reklamowych, a także ich produkcją, importem i dystrybucją. Firma na rynku działa od 1997 roku, a od 2007 roku nastąpiła ekspansja firmy na rynki europejskie. Regularnie współpracujemy z klientami ze Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Celem Feelgood jest osiągnięcie pozycji europejskiego lidera w zakresie produkcji gadżetów i tekstyliów reklamowych. W naszym przekonaniu droga do celu jest w równym stopniu związana z profesjonalną obsługą Klientów, dostarczaniem najwyższej jakości produktów jak i głębokim poszanowaniem dla głównych wartości firmy, do których należą: wewnętrzna motywacja do osiągania najwyższych celów, odpowiedzialność za pracę i nieustanny rozwój.

Nasze usługi

W ciągu ostatnich 24 lat wykonaliśmy miliony nadruków na potrzeby reklamy i szeroko rozumianego rynku odzieżowego. Zarówno proste aplikacje jak i wielokolorowe separacje rastrowe wykonywane przez zespół wieloletnich specjalistów Feelgood znalazły uznanie wśród najbardziej wymagających klientów krajowych i zagranicznych.

Nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

Przygotowujemy nadruki reklamowe w najpopularniejszych na świecie technologiach. Łączymy w sobie potencjał wykwalifikowanej kadry, kompetencji i nowoczesnych maszyn. Naszą ofertę kierujemy zarówno do agencji reklamowych, jak i do odbiorców indywidualnych, ceniących sobie jakość wydruku i współpracy. Wykorzystujemy ponad 12 technik nadruku, dlatego możemy realizować nawet najbardziej wymagające, kreatywne pomysły. Używane technologie nadruku: druk bezpośredni, termotransfer, sublimacja, druk cyfrowy, haft komputerowy, flock, transfer cyfrowy, tampodruk, grawerowanie laserem Co2 oraz YAG, druk UV, tłoczenie, efekty specjalne: brokat, HD, laser i inne.

Strefa importu

Zajmujemy się produkcją tekstyliów i gadżetów reklamowych we współpracy z naszymi Partnerami zarówno na terenie Europy południowo–wschodniej jak i Azji. Wieloletnie doświadczenie i opracowany system kontrolingu umożliwia w wielu przypadkach dostarczenie rozwiązań niedostępnych na rynku Unii Europejskiej. Poniżej podstawowe informacje w zakresie naszych usług importowych.
  • Każda produkcja na życzenie klienta jest poprzedzona wykonaniem prototypu – termin realizacji ok 7 dni. Możliwa jest również akceptacja wzoru na podstawie zdjęcia.
  • Czas produkcji w zależności od nakładu, oraz grafika produkcyjnego nie przekracza 4 tygodni. Wyjątek stanowią sytuacje w których we wstępnej fazie realizacji należy wyprodukować materiał – dodatkowe 14 dni.
  • Czas transportu wynika z wykorzystanego kanału spedycji i jest to 7/14/40 dni.
  • Standardowy system płatności za produkcje realizowane poza krajami Unii Europejskiej wynosi 30 % zaliczki przed produkcją oraz 70 % w momencie przekazania towaru na FOB. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjowanie tych warunków.
  • Każdy towar produkowany poza granicami Unii Europejskiej podlega kontroli jakościowej zarówno we wstępnej fazie produkcji jak i po jej zakończeniu.
  • Azjatyckie fabryki przed rozpoczęciem współpracy z Feelgood sp z o.o przechodzą obowiązkowy audyt prowadzony przez wyspecjalizowaną firmę zewnętrzną.
Zapraszamy do składania zapytań poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej lub kontakt z naszym doradcą.