W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

zamknij

strona główna > Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież robocza

Szukasz odzieży roboczej dla swoich pracowników? Świetnie trafiłeś – jesteśmy dystrybutorem odzieży roboczej, odzieży ochronnej oraz artykułów reklamowych. Oferujemy odzież roboczą od największych producentów i dystrybutorów dostępnych na międzynarodowym rynku w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty możesz dopasować do swoich potrzeb – nadrukujemy lub wyhaftujemy na nich Twoje logo, hasło reklamowe lub grafikę.

Wśród dostępnej odzieży roboczej znajdziesz produkty tj. bluzy i polaru robocze, kurtki robocze, odzież odblaskową tzw. hi-visibility, spodnie robocze oraz obuwie.

Skontaktuj się z naszym zespołem i poznaj pełną ofertę! Współpracujemy z Klientami z branży gastronomicznej, budownictwa, logistyki, przemysłu czy sprzedaży detalicznej.