Realizacje...

Historia

Feelgood Sp z o.o. prowadzi działalność  w zakresie druku, produkcji, dystrybucji oraz importu odzieży i gadżetów promocyjnych. Dynamiczny rozwój zarówno w Polsce , jak i na większości rynków Unii Europejskiej sprawia, że marka Feelgood należy do jednej z najsilniejszych w Polsce. Firma rozpoczęła działalność w roku 1997, specjalizując się głównie w nadrukach reklamowych. Z biegiem lat działalność została poszerzona o bezpośrednią dystrybucję i produkcję odzieży oraz gadżetów reklamowych, równocześnie dostarczając kreatywnych rozwiązań w zakresie projektowania aplikacji na tekstyliach. Począwszy od roku 2007 nastąpiła ekspansja firmy na rynki europejskie. Początkowo był to głównie rynek niemiecki, aktualnie współpracujemy również z klientami ze Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Holandią, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w zakresie importu towarów z krajów azjatyckich, co przypadku realizacji wielu masowych produkcji stanowi cenny zasób.

Misja i wartości

Celem firmy Feelgood Sp. z o.o. jest osiągnięcie pozycji europejskiego lidera w zakresie produkcji gadżetów i tekstyliów reklamowych. W naszym przekonaniu droga do celu jest w równym stopniu związana z profesjonalną obsługą Klientów, dostarczaniem najwyższej jakości produktów jak i głębokim poszanowaniem dla głównych wartości firmy, do których należą:

Wewnętrzna motywacja do osiągania najwyższych celów. Wierzymy że, istnieje możliwość stworzenia środowiska pracy, które w sposób naturalny aktywizuje autentyczną przyjemność z podejmowanych obowiązków. Podstawą tak funkcjonującej firmy jest tworzenie kultury organizacji, skierowanej na budowanie autentycznych relacji zarówno pomiędzy pracownikami  jak i Klientami. Głęboko wierzymy, że takie wartości jak przyjaźń, wzajemne wsparcie, uczciwość i meta-komunikacja stanowią podstawę do rozwoju naszej organizacji.

Odpowiedzialność za naszą pracę. Do naszej pracy podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem, na jakie jesteśmy gotowi. Każdy projekt traktujemy profesjonalnie, wykorzystując wszystkie dostępne zasoby, zarówno te osobiste jak i firmowe. Posiadamy jednocześnie świadomość, że ludzie popełniają błędy i dajemy im do tego pełne prawo, co tym samym oznacza, że bierzemy pełną odpowiedzialność zarówno za nasze sukcesy jak i porażki.

Nieustanny rozwój. W naszym przekonaniu jedyną niezmienną właściwością otaczającego świata jest zmiana. Jesteśmy świadomi, że jest możliwym utrzymanie statusu quo w biznesie i poza nim, dlatego nieustająco staramy się udoskonalać procesy biznesowe w naszej firmie, starając cię całkowicie otworzyć na informacje zwrotne płynące zarówno od naszych partnerów jak i konkurencji.

Feelgood. To filozofia zakładająca, że skoro większość naszego życia spędzamy w pracy, nie pozostaje nam nic innego jak reżyserować nasze życie w taki sposób, aby czuć się dobrze ze sobą i z innymi. Istnienie organizacji gwarantuje profesjonalizm, efektywność, analizy kosztów i dostarczanie najlepszych technologicznych rozwiązań, natomiast radość, uczciwość, wzajemna sympatia i poszanowanie dla ludzkiej niepowtarzalności powoduje, że jesteśmy organizacją, którą autentycznie chcemy rozwijać.