Filtr produktów

Kolor v

Polary reklamowe

Sortuj według

Produkty na stronie

Ich popularność od wielu lat nie słabnie, wciąż są uważane za jedne z najlepszych, jeżeli chodzi o ochronę przed chłodem, to oczywiście polary, nieodłączny element garderoby każdego sportowca, a także osoby, która nie najlepiej znosi niskie temperatury i chłody. Polary reklamowe są więc świetnym wsparciem wszelkich kampanii skierowanych do osób aktywnych, podróżników, sportowców zawodowych i rekreacyjnych. Sprawdzą się też doskonale jako odzież firmowa podczas targów czy imprez, na których chcesz zaprezentować swoją markę. To jednak nie jedyne zalety polarów reklamowych. Jest to odzież niezwykle praktyczna, którą Twoi klienci, kontrahenci i pracownicy na pewno wykorzystają na co dzień.

„Polarowa historia” 

Wszystko zaczęło się w 1979 roku, kiedy amerykańscy naukowcy odkryli, że niedźwiedzie futro to idealna inspiracja do stworzenia outdoorowej bluzy. Na jego wzór stworzono materiał, składający się z cienkich poliestrowych splotów. Cienkie rureczki osiągały długość nawet 40 km, a co ciekawe, ważyły zaledwie 5 g. Bluzy polarowe charakteryzują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, skutecznie chronią przed chłodem i wiatrem z zewnątrz. Jednocześnie zachowują swoje właściwości nawet po zamoczeniu, bardzo szybko schną. To właśnie z tych powodów polary z nadrukiem to bardzo skutecznie spełniające swoją funkcję gadżety reklamowe. Będą towarzyszyły Twoim klientom podczas długich zimowych wieczorów, a także fascynujących outdoorowych wypraw.

Polary z logo w różnych fasonach

Polary reklamowe dostępne są w naszym sklepie w szerokiej palecie kolorów, od klasycznej i uniwersalnej czerni, przez odcienie szarości i granatów, po czerwienie, zielenie i pomarańcze. Są to klasyczne bluzy zapinane na zamek błyskawiczny, mogą mieć ściągacze przy mankietach i u dołu, niektóre modele posiadają też kaptur. Ponadto występują też  polary z logo wkładane przez głowę, zapinane jedynie przy szyi oraz kamizelki wykonane z polaru, czyli wierzchnie okrycie bez rękawów. Jeśli zatem lubisz polary, to z pewnością również spodobają ci się nasze bluzy reklamowe