Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Torby ekologiczne

Sortuj według

Produkty na stronie

Torby bawełniane z nadrukiem – ekologiczny gadżet reklamowy

Torby bawełniane z nadrukiem to modny, ekologiczny, a przede wszystkim praktyczny gadżet firmowy. Obdarowując nimi pracowników lub klientów, podkreślasz znaczenie troski o środowisko dla Twojej marki. Torby z nadrukiem są świetnym narzędziem promocji – posiadają dużo miejsca, które można wypełnić ciekawym nadrukiem, a właściciele korzystają z nich każdego dnia w różnych miejscach (m.in. w pracy, na zakupach, w komunikacji miejskiej, na siłowni), przez co nadruk może być zauważony przez wiele osób. Na torbie oprócz logotypu warto nadrukować ciekawą myśl, hasło reklamowe lub przyciągający uwagę wzór. W naszej ofercie znajdziesz m.in. klasyczne torby na ramię z własnym nadrukiem, a także torby organiczne w formie plecaka i torby podręczne.

Torby na zakupy z własnym nadrukiem

Używaj wielorazowych, ekologicznych i modnych toreb bawełnianych z własnym nadrukiem. Zrób coś dobrego dla przyrody i zastąp nimi torby foliowe, które zaśmiecają środowisko. Daj się ponieść swojej kreatywności i zamów nadruk na torbie, który wyrazi Twoje idee, nastrój i zaciekawi mijające Cię osoby.

Torba konferencyjna z nadrukiem

Torba konferencyjna pozwala na łatwe zorganizowanie notatek, dokumentów i zabranie ich ze sobą na spotkanie, wykład lub konferencję. Nadruk na torbie konferencyjnej to świetny sposób na prezentację firmy – poza logotypem, na torbie można umieścić dane kontaktowe i zwracające uwagę hasło lub wzór.

Torba jutowa z nadrukiem

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie i wytrzymałe torby z juty – idealne do pakowania zakupów i podarunków. Do wyboru różne pojemności i 9 wariantów kolorystycznych. Na torbach z juty możliwe jest wykonanie nadruku sitowego lub metodą haftu komputerowego.

Torby z nadrukiem – szybki czas realizacji zamówienia

Nasza drukarnia znajduje się w Krakowie, skąd możemy ekspresowo dostarczać zamówienia na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista doradzi wybór odpowiedniej techniki nadruku i poinformuje Cię o szczegółach realizacji zamówienia.