Hurtownia odzieży reklamowej: nadruki na koszulki, bluzy, gadżety

Filtr produktów

Kolor v

Odzież robocza

Sortuj według

Produkty na stronie

Odzież robocza z nadrukiem - duży wybór

W ofercie Feelgood.pl znajdziesz duży wybór odzieży roboczej najwyższej jakości. Szeroki asortyment produktów pozwala każdemu klientowi dobrać odzież roboczą dopasowaną do własnych potrzeb.

Kamizelki z nadrukiem

Sprawdź nasze kamizelki odblaskowe z nadrukiem. Najwyższa jakość wykonania i zgodność z obowiązującymi normami EN ISO 20471:2013. Możliwy nadruk napisu lub logotypu firmy. Kamizelki odblaskowe sprawdzą się podczas pracy, spacerów po zmroku, a także na motocyklu i jako element wyposażenia samochodu.

Fartuchy z nadrukiem

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór damskich i męskich fartuchów przeznaczonych do wielu różnych zastosowań. Do wyboru wiele fasonów i wariantów kolorystycznych. Oferujemy wykonanie dowolnego nadruku (logo, napis lub inna grafika).

Odzież robocza z logo - nadruk najwyższej jakości

Odzież robocza jest świetnym narzędziem promocji – pracownicy korzystają z niej każdego dnia w różnych miejscach, przez co nadruk może być zauważony przez wiele osób. Na odzieży roboczej oprócz logotypu warto nadrukować ciekawą myśl, hasło reklamowe lub przyciągający uwagę wzór. Nasza drukarnia oferuje wykonanie trwałych nadruków, które w sposób realistyczny odwzorowują projekt. Feelgood to doświadczona drukarnia, która nadruki na odzieży roboczej wykonuje od 1997 roku. Zamówienia realizujemy zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów. W realizacjach korzystamy m.in. z technologii druku bezpośredniego, termotransferu, sublimacji i haftu komputerowego.